Warsztaty Wycena Technologii

Wycena technologii stanowi ogromne wyzwanie i jest ważnym elementem projektów związanych z pozyskaniem finansowania, podejmowaniem decyzji inwestycyjnych bądź transakcji związanych z kapitałem intelektualnym.
Prawidłowo wykonana może pomóc w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej w negocjacjach lub w zabezpieczeniu się na przyszłość w razie sporów na tle wartości technologii.
Chcąc przybliżyć ten niełatwy temat, zapraszamy wszystkich chętnych przedstawicieli centrów transferu technologii z województwa zachodniopomorskiego na warsztat pn. „Wycena technologii”.
W ramach warsztatu uczestnicy dowiedzą się jaki jest cel wyceny technologii, z jakich metod korzystać, a także jakie są ich wady i zalety. Ekspert - dr inż. Tomasz Marciniszyn, przybliży uczestnikom metodę rynkową stosowaną oraz źródła i interpretacje danych referencyjnych do wyceny technologii.
 
Kiedy? 29 września 2023 r., w godz. 9:00 – 15:00 Gdzie? Szczecin, Hotel Focus ul. Małopolska 23
 
Udział w warsztacie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
 
Rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy:
 
 
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@crps.pl
 
Warsztat realizowany jest w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.