Festiwal myślenia projektowego

Mamy przyjemność w tym roku organizować dla Województwa Łódzkiego tegoroczną edycję Festiwalu Myślenia Projektowego, którego celem jest pokazanie kreatywnego potencjału regionu łódzkiego oraz stworzenie przestrzeni dla jego rozwoju

Tegoroczna edycja wydarzenia, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, odbywać się będzie w formie webinariów

Koniec z wymówkami! Możesz dołączyć do nas, siedząc w stroju domowym na kanapie czy stojąc w korku. Należysz do grona kierowców, którzy często mają problem z zaparkowaniem auta i przez to spóźniają się na spotkanie? Biorąc udział w naszych wirtualnych szkoleniach, nie musisz martwić się o miejsce parkingowe, bo w ogóle nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy tylko dostęp do Internetu i odrobina chęci i wolnego czasu. 
Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi nowych rozwiązań stawiają na rozwój osobisty i chcą efektywnie spędzić czas narodowej kwarantanny. Program wydarzenia będzie zawierał tematy dla przedsiębiorców, studentów i mieszkańców województwa łódzkiego.

Mamy nadzieję, że spędzicie razem z nami w sieci swój wolny czas. Rezerwujcie majowe wieczory i bądźcie z nami, bo lada moment rozpoczniemy rejestrację na poszczególne webinary. Wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu są bezpłatne.

Harmonogram: 

11 maja
⏰ 19:00 - Jak radzić sobie z izolacją podczas kwarantanny?

12 maja
⏰ 19:00 - Czas dla siebie - umiejętność wypoczywania, techniki relaksacji. 

13 maja
⏰ 19:00 - Skuteczne metody promowania swojego biznesu on-line. 

14 maja
⏰ 19:00 - Jak skutecznie pracować zdalnie? Zarządzanie czasem w pracy zdalnej.

15 maja
⏰ 19:00 - Bezpieczeństwo w sieci, bezpieczeństwo danych osobowych podczas kwarantanny.

18 maja
⏰ 19:00 - Jak radzić sobie z komunikacją w kryzysowych sytuacjach?

19 maja
⏰ 19.00 - Jak przenieść urząd do domu? Zdalna praca urzędnika w służbie mieszkańcom.

20 maja
⏰ 19.00 - Instrumenty finansowe pomagające w prowadzeniu biznesu. 

21 maja
⏰ 19.00 - Z jakich narzędzi i aplikacji korzystać by ułatwić sobie pracę zdalną? 

22 maja
⏰ 19.00 - Problem przekształcenia tradycyjnej pracy biurowej na kontakt online. Jak wykorzystać kwarantannę do rozwinięcia działalności online. Wykorzystanie metody design thinking.

25 maja
⏰ 19.00 - Design thinking w pracy zdalnej - szanse i możliwości.

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

REJESTRACJA NA WYDARZENIE>>>